google-site-verification: google04aed370f48e4fb0.html

O mně

Můj první kontakt se zbraněmi byl už v dětství, pocházím z myslivecké rodiny a vedle zbraní jsem tedy vyrůstal. Ovšem nástupem na obor Puškař na COPt Uherský Brod v roce 2003 jsem začal odhalovat kouzlo tohoto řemesla a již od prvního dne jsem věděl, že tímto řemeslem se chci živit. V roce 2006 jsem úspěšně získal výuční list a ještě ten samý rok jsem pokračoval studiem oboru Technik-puškař, který jsem v roce 2008 zakončil maturitou. Od té doby se můj život začal točit kolem zbraní.

V srpnu 2009 jsem začal s vlastním podnikáním. Jako každý začátek, i ten můj, byl těžký. Potřeboval jsem vybudovat prostor, získat zákazníky a nasbírat zkušenosti. Pílí a kvalitní prací se to daří dodnes.

 V květnu 2015 jsem založil firmu S-Gunshot s.r.o., která se zaměřuje na prodej zbraní, střeliva, optiky, nočního vidění a všeho, co je potřeba k lovu a myslivosti.

Velký zlom mého podnikání nastal v roce 2016, kdy jsem byl osloven Českou zbrojovkou a.s. zda bych měl zájem pro ně vyrábět luxusní řadu kulovnic Safari Classics II. Tuto nabídku jsem samozřejmě přijal.

Začal jsem pracovat na prvních kusech - naskytly se mi nové možností, zkušenosti, nové technologie, ale využil jsem i ty, které používali mistři puškaři před 100 lety. Vše to vyvrcholilo představením této řady kulovnic na mezinárodním veletrhu IWA 2017 v Norinberku.

Nyní pokračuji ve spolupráci s Českou zbrojovkou a.s., poskytuji služby puškařství stálým i novým zákazníkům a nabízím potřeby k myslivosti.

Nově nabízím také laserový popis do oceli, mědi, mosazi, hliníku, kůže, některých plastů a drahých kovů.